KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13448044
nr 1344 8044
Hjalmar Falk
(1856-1938), Sverige
Akvarell, Signerad, 23x54cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:54:35
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
Hjalmar Falk
Läs mer om Hjalmar Falk